Veckoauktion den 28 januari 2002

  • Sortera efter

  • 7017 "neonism"
    'Black Legs', Hans Frode, glas/neon/blandt. 82x62
    Aktuellt bud: 4.400 kr

    Auktionen avslutades

    28 jan kl 17:30
  • 9014 Akvarell
    Monogramsignerad, motiv från Grevgatan, 17x19
    Såld: 500 kr

    Såldes den 28 januari 2002
  • 9019 Ampel
    Alabaster, dia 45, sk
    Såld: 2.700 kr

    Såldes den 28 januari 2002